Do zagrania:

17.12.2016Chorzów, Leśniczówka+ FAM, Bottom, Horrorscope, Iscariota

Zagrane:

13.11.2016Gliwice, Czerwona Cegła+ Tester Gier, Turbowarrior of Steel, Coldblooded Fish
22.10.2016Dublin (IE), Fibber MageesAnnihilation of Mortals IV + Psykosis, Twisted Wrath, Snowblind, Ceaseless Blight, Skullthrone
21.10.2016Galway (IE), The Cellar Bar+ Snowblind, Ten Ton Slug, Psychopigs
17.10.2016Beijing, China, Dust Dawn Club+ TBA
15.10.2016Chengdu, China, Little Bar Music ZoneThe Victory of Thrash Metal Fest + Explosicum, Hettwaro, Rupture
14.10.2016Chongqing, China, Nuts LivehouseThe Victory of Thrash Metal Fest + Explosicum, Hettwaro, Rupture
20.08.2016Wałbrzych, Metal Mine Festival+ Decapitated, Illusion, The Sixpounder, Bloodthirst, Tortharry, Cinis, Luna Ad Noctum, Disorder, Warbell
06.08.16Heule (BE), Open-Air FestivalPaul's Metal Fest + Whatever It Takes, Enchantress, Putrid Inbred, Clitorape, Lethal Injury, Turbowarrior of Steel, Grotto
22.07.2016Katowice, Pub Korba+ Lefutray
21.07.2016Kraków, Kawiarnia Naukowa+ Lefutray
16.07.2016Trutnov (CZ), Obscene Extreme 2016+ Sodom, Vader, Venomous Concept, Incantation, Brujeria and many more
09.07.2016Vilnius (LT), True & Evil Vilnius Metal Fest+ Luctus, Stormgrey, Stranguliatorius, Nekkralai, Rattler and more
30.05.2016Kraków, Klub Studencki Kwadrat+ Suicidal Tendencies, Tester Gier
16.04.2016Wodzisław Śląski, Club Amber+ Soul Collector, Ironbound
09.04.2016Wrocław, Ciemna Strona MiastaBreslauer Thrash Fest + Rusted Brain, Tester Gier, Brüdny Skürwiel, Discordia, MosherZ
08.04.2016Żagań, Elektrownia+ Miecz, Infinate
14.02.2016Osaka (JP), Esaka Muse Hall;True Thrash Fest 2016 Day 2nd + Whiplash, Riverge, Fastkill, Vingadora, Savage Deity
13.02.2016Osaka (JP), Esaka Muse HallTrue Thrash Fest 2016 Day 1st + Whiplash, Riverge, Fastkill, Vingadora, Savage Deity
12.02.2016Osaka (JP), DropFast Festa Osaka + DeGrace, Abigail, Cycosis
05.02.2016Kraków, RotundaNoise from Smog Fest + Gnida, Dealer, Whorehouse, Mastemey and more
31.01.2016Uberaba, Let's Rock FestivalBrazilian Justice Tour + Uganga, Mendigos Society, Project Black Pantera, Nekroterio
30.01.2016Uberlândia, Festa ParticularBrazilian Justice Tour + Uganga
29.01.2016Araguari, Vitrola Ambiente CulturalBrazilian Justice Tour + Uganga, Lava Divers
28.01.2016Sorocaba, AsteroidBrazilian Justice Tour + Uganga
25.01.2016São Paulo, M&G Estúdio BarBrazilian Justice Tour + Andralls
24.01.2016São José DC, Hocus PocusBrazilian Justice Tour + Imminent Attack, Sangrena Disruption
23.01.2016Arujá, Gereba's Rock BarBrazilian Justice Tour + Andralls, Chaos Synopsis, Imminent Attack, Fallen Idol
22.01.2016Bertioga, Porto do ForteBrazilian Justice Tour + Andralls, Imminent Attack
21.01.2016Carapicuiba, Simple PubBrazilian Justice Tour + Andralls, Imminent Attack
17.01.2016Santo André, Lolla Paloosa CiaseBrazilian Justice Tour + Warsickness, Chaos Synopsis
16.01.2016Cambuí, CPB Rock BarBrazilian Justice Tour + Chaos Synopsis, Blackning, Tumbero
15.01.2016Jandira, Caveira Velha Rock BarBrazilian Justice Tour + Imminent Attack, Individual, Disruption
14.01.2016São Paulo, Centro Cultural ZapataBrazilian Justice Tour + Imminent Attack, NOIA
21.11.2015Brno (CZ), MelodkaPower Grindcore III + Bombatölcsér, Beton, Lycanthrophy, Cyness, 5 Stabbed 4 Corpses, Jig-Ai, The Dead Goats, Gomora, Choked By Own Vomits
20.11.2015Bratislava (SK), Fuga+ S.D.I., Radiation, Majster Kat
11.09.2015Aleksandrów Łódzki, MOSIR+ Summer Dying Loud VII (Open Air) - Vader, Acid Drinkers, Pandemonium, Obscure Sphinx...
28.08.2015Gdańsk, Bunkier+ Drrrama Festiwal - Reaktywacja
31.07.2015Wrocław, Od Zmierzchu do Świtu+ D.R.I., Tester Gier
24.07.2015Sromowce Niżne, Amifiteatr+ GPC Fest
04.07.2015Żory, Ozi Pub+ Formis, Chaos Synopsis (BR), Raging Death
26.06.2015Nowy Targ, Piwnica u Winiarskich+ Scissors as a Gift, FFI
14.06.2015Toruń, Dwa Światy+ The Corpse, Suicidebycop
13.06.2015Łódź, Stereo Krogs+ The Corpse, Eternal Fever
12.06.2015Kraków, Piekny Pies+ Tester Gier, The Corpse
07.06.2015Warszawa, Znośna Lekkość Bytu+ Incinerator, Rusted Brain
06.06.2015Słupsk, Motor Rock Pub+ Putrid Evil, Meat Nation
05.06.2015Gdańsk, Metro+ Driller, Dreadgonought, Putrid Evil
04.06.2015Częstochowa, TFP+ Formis, Gallower, Alcoholocaust
30.05.2015Lublin, Muszla+ Thrashenalia
29.05.2015Rzeszów, Vinyl+ Rotengeist
16.05.2015Kárvina, Hard Cafe+ Grabofest Festival
15.05.2015Katowice, Korba+ Tester Gier, Soul Collector, J.D. Overdrive
14.03.2015Kraków, Rotunda+ Sadistic Festival II
13.12.2014Jastrzębie Zdrój, Underground+ Crippled Fox, Soul Collector
12.12.2014Kraków, KotKarola+ Cross Over Cracow #5: Crippled Fox, Whorehouse, Fortress
26.07.2014Branišovice CZ+ Nezávislý Festival Branišovice XVIII (Open Air)
5.07.2014Strękowa Góra+ Rock na Bagnie Open-Air Fest
4.07.2014Kielce, Pub Tunel+ Miryam, Lose Control
6.06.2014Techelsdorf DE+ Wilwarin Open-Air Fest
2.06.2014Kraków, Fabryka+ Schizma, Anthrax
31.05.2014Kraków - Grodzka 42 Rock Pub+ Chaos Synopsis, Komutator
30.05.2014Katowice - Korba+ Chaos Synopsis, Komutator, Black Mad Lice
25.05.2014Poznań - U Bazyla+ Thermit, Deathinition
24.05.2014Szczecin - Szuflandia+ The No-Mads, Steel Habit, Alcometaloholic
23.05.2014Wrocław - Ciemna Strona M.+ Deathinition, Overload, Infector
26.04.2014Kraków - Grodzka 42 Rock Pub+ Reanimator (CAN), Thrashless (EST)
25.04.2014Dąbrowa Górnicza - Rock Out+ Menthrass, Thrashless (EST)
12.04.2014Częstochowa - TFP+ Raging Death, Intoxicated, Bloodlust
11.04.2014Opole - Piekarnia+ Soul Collector, Afterglow
3.04.2014Kraków - Lizard King+ Thy Disease, Forgotten Souls, Faeces, Ennorath
29.03.2014Kraków - Grodzka 42 Rock Pub+ Rotengeist, Youdash, Soul Collector
8.03.2014Opoczno - Awangarda+ Sphere, Slain
7.03.2014Świdnik - Kocimiętka+ R.O.D., Bestial Desolation
1.03.2014Białystok - Fama+ Brutal East Festival 5
28.02.2014Stalowa Wola - Labirynt+ Ruined Existence
28.12.2013Kraków - KotKarola+ Hobbs' Angel Of Death, Rusted Brain, Tester Gier
7.12.2013Dąbrowa Górnicza - Rock Out+ Menthrass, Soul Collector, Randast
15.11.2013Częstochowa - TFP+ Excursor, Offender, Hatrix, Fortress
27.10.2013Gdańsk - Metro+ Driller, Carnage
26.10.2013Słupsk - Motor Rock Pub+ Driller, Bloodsplash
25.10.2013Warszawa - Club Rock+ Unsaint, Massdriver
20.10.2013Chorzów - Leśniczówka+ Soul Collector, Menthrass
19.10.2013Wrocław - Alive+ Hellish War, Komutator
7.10.2013Bielsk Podlaski - Pub Blues+ Drinking Beer!
6.10.2013Kedainiai (LT) - Black Studio+ Drinking Beer!
5.10.2013Tallin (EST) - Woodstock+ Count de Nocte (FIN), Thrashless (EST), Soulwound (FIN), Bardak (LAT), Hesher (EST)
4.10.2013Vilnius (LT) - Metro+ Regressive (LT), Agonija (LT)
3.10.2013Suwałki - Komin+ For The Last Ones
2.10.2013Kraków - Kawiarnia Naukowa+ Woslom (BR), Snake's Head
20.07.2013Worblaufen (CH) - Downi Club+ Uganga (BR), Accreation (CH), Broken Fate (CH) (Tour 2013)
19.07.2013Nice (FR) - Le Volume+ Uganga (BR), Dissident (FR) (Tour 2013)
18.07.2013Milan (IT) - Blue Rose Saloon+ Uganga (BR), Dissident (FR), Deathonathor (IT) (Tour 2013)
17.07.2013Maribor (SI) - Gustaff Hall+ Uganga (BR), Armaroth (SLO) (Tour 2013)
16.07.2013Vienna (AUT) - Replugged+ Uganga (BR), An Act Of Treachery (AUT), Wildhunt (AUT), Fleshstorm (AUT) (Tour 2013)
15.07.2013Budapest (HU) - Showbarlang+ Uganga (BR), Conan's First Date (HU) (Tour 2013)
14.07.2013Banská Bystrica (SK) - Tirish+ Uganga (BR), Maria Chuana (SK) (Tour 2013)
13.07.2013Zawiercie - Muszla+ Uganga (BR), Drown My Day, Jenna Eight (Tour 2013)
12.07.2013Ozimek - Zberny Club+ Uganga (BR), Lilia Veneda (Tour 2013)
11.07.2013Poznań - Underground+ Uganga (BR), Tester Gier (Tour 2013), Zdrajcy Rządowi
21.06.2013Jaworzno - Metalfest+ Destruction, Suicidal Angels, Inner Sanctum, Accuser, The No-Mads
25.05.2013Częstochowa - TFP+ Psychopath, Excursor, Fortress
24.05.2013Wrocław - Liverpool+ Warbell, Koroner, No Mercy, Demogorgon, F.A.M.
19.05.2013Kraków - Kotkarola+ Fubar (NL), Warfuck (FR), Ulcer
11.05.2013Katowice - Korba+ The Corpse, Tester Gier
5.05.2013Warszawa - Metal Cave+ Dissident (FR), Metaliator, Intoxicator, Confusion
4.05.2013Tarnowskie Góry - Lochy Drakkara+ Dissident (FR), Armageddonizer, Manroy
3.05.2013Kraków - Kawiarnia Naukowa+ Dissident (FR), Inset, Nolife, One Hidden Frame (FI), Witchrite
6.04.2013Tarnów - Przepraszam+ Fortress, Striking Beast
02.03.2013Olkusz - Cafe Cor Tu+ Concrete (HU), Fortress
01.03.2013Katowice - Korba+ Concrete (HU), Raging Death
23.02.2013Rzeszów - Red-Zone Pub+ Excidium, Psychopath, Atropine
12.01.2013Kraków - Kawiarnia Naukowa+ Phenian, Eloe, Eluktrick
21.12.12Jastrzębie Zdrój - Eight Club+ Ravenous Nemesis, Sklerose, Raging Death
9.12.12Kraków - Kwadrat+ Covenant XX
13.10.12Cieszyn - Panopticum+ Gotta Go Fest II
22.09.12Kraków - Sports Pub+ Psychopath, Serpent Wings, Menthrass
25.08.12Rybnik - Poddasze+ The Crossroads, Raging Death
13.08.12Kraków - Kawiarnia Naukowa+ Shartten
27.07.12Skała - Stadion MKS+ Jadki Fest (Open Air)
22.07.12Praha [CZ] - Na Půl Cesty+ Aldrin (IT), City Lights (CZ)
21.07.12Branišovice [CZ] - Open Air+ Andralls (BR), Malignant Tumour(CZ), Mindflair...
14.07.12Kraków - Toxik Thrashfest+ Whorehouse, Sould Collector, Fortress, Raging Death
21.04.12Rzeszów - Od Zmierzchu Do Świtu+ Stonegrave, Inoa, The Hegemony, Cerebrum
23.03.12Sosnowiec - Underground+ The Crossroads, Menthrass, Armageddonizer
16.03.12Kraków - Kawiarnia Naukowa+ Zło Konieczne
03.03.12Kraków - Kazamatykoncert graliśmy jako/the band performed as  "Terror w Srom" + Transilvanian, The Pack
25.02.12Kraków - Kazamaty+ Psychopath, Świniopas, Fortress, Intoxicated
04.02.12Katowice - Kultowa+ Thanatron, Świniopas, Metaliator, Brüdny Skürwiel
28.01.12Warszawa - Progresja+ Metaliator, Świniopas, Rusted Brain
21.01.12Mszana Dolna - Czarny Kot+ Rusted Brain, Human Bazooka, Metaliator
20.01.12Rabka - Strefa1+ Forgotten Souls, Rotten Age, Serpent Wings, Exit The Void
07.01.12Kraków - Sports Pub+ Cień, Mind Affliction, Deadly Association, Viatic
13.11.11Katowice - Arkada+ Stone Heart, The No-Mads, Świniopas, SSS (UK)
28.10.11Kraków - Kazamaty+ Świniopas, Cremaster, Epitome
01.10.11Kraków - Kazamaty+ Menthrass, Blood Dries First, Watch My Dying, Conan's First Date
30.09.11Zakopane - Rockus+ Blood Dries First, Watch My Dying, Conan's First Date
25.09.11Vilnius [LT] - Supuvusi Skyle+ Eliminator, Disforija
24.09.11Kaunas [LT] - Fortas Irish Pub+ Eliminator
23.09.11Suwałki - MDK+ Blood Dries First
22.09.11Bielsk Podlaski - Pub Blues+ Blood Dries First
11.09.11Bratislava [SLO] - Obluda+ Blood Dries First, Radiation, Catastrofy
10.09.11Dunajská Streda [SLO] - SH+ Blood Dries First, Watch My Dying
09.09.11Kiskunfélegyháza [HU] - Rocktár+ Blood Dries First, Watch My Dying, Tűzkerék
23.07.11Mszana Dolna - Czarny Kot+ Fortress, Whorehouse
16.07.11Kraków - Kawiarnia Naukowa+ Hanzo, Masticate
24.06.11Tychy - Tawerna+ Masticate, Intoxicated
18.06.11Kraków - Kazamaty+ The No-Mads, Świniopas, Whorehouse, Fortress, Metaliator
26.04.11Kraków - Forty Kleparz+ SKTC, Świniopas, Ratos De Porão (BRA)
08.04.11Kraków - Kazamaty Club+ Nuclear Vomit, Eviscerated, Exhalation, Be Fading Fast
12.02.11Bielsko Biała - Stolarnia+ Jenna Eight, Lostbone
11.02.11Kraków - Face2face+ Internal unrest, Whorehouse, Infatuation Of Death, Epitome
16.01.11Katowice - Kultowa+ KTP, Mateo Colon
03.12.10Katowice - Cogitatur+ Blunt Force Trauma, Hard Work, Świniopas
06.11.10Budapest - Vadvirág+ Conan's First Date (HU), Motörhand (HU)
05.11.10Balmazújváros - Baki+ Conan's First Date (HU), Sunday Fury (HU)
10.09.10Katowice - Klub Korba+ Lostbone, J.D. Overdrive
09.10.10Łódz - Klub Luka+ War-Saw, Chordata, Dual Coma, Stos, Maggoth, Terror Tactics
08.10.10Kraków - Kawiarnia Naukowa+ Lostbone, Heart Attack
10.09.10Kraków - Prefabet Squat+ BPB, How Long?, Profanacja, Life Scars, HGW, Let's Kill God, Dorrterror (FIN)
03.09.10Kraków -Kawiarnia Naukowa+ Chaos Synopsis (BRA), Machines Of Dystopia
27.08.10Zakopane - Ampstrong Club+ Rosmerta, Swiniopas, Asylum
19.07.10Kraków - Kawiarnia Naukowa+ Ramming Speed (USA), Świniopas
30.06.10Kraków - Kawiarnia Naukowa+ Hammers (UK)
12.06.10Kraków - Chemobudowa+ Caliban (GER), Frontside, Whorehouse, Drown My Day, In Other Climes (FR)
14.05.10Bielsko-Biała - Stolarnia+ Supremist, Internal Unrest, Corrosion Of The Backbone
09.05.10Kraków - Face2Face+ Komutator, Burnout, Fortress, Masticate
24.04.10Kraków - Sports Club+ Horrorscope, The No-Mads, Fortress, Whorehouse
06.03.10Kraków - Sports Club+ Cremaster, Nuclear Vomit, Belzebong, Ojciec Dyktator
21.02.10Katowice - Klub Kultowa+ Frontline Attack, Call Me Ishmael, Swiniopas, Fortress, Banda Whysego
14.01.10Kraków - Kawiarnia Naukowa+ Calm The Fire, Halt!, Ernst
14.11.09Kraków - Kawiarnia Naukowa+ Blasfemia, Time To Arise
30.10.09Nowy Targ - Klub Dudek+ Phenix, Asylum, Dealer
29.10.09Kraków - Lizard King+ Phenix (FR), Asylum, Mayhayron
22.07.09Katowice - Carpe Diem+ Ray, Watching Me Fall, Świniopas
20.07.09Kraków - Kawiarnia Naukowa+ Wormrot (SG), S.A.T.A.N.
24.05.09Kraków - Underworld+ Unquadium, Heart Attack, Human Price
22.03.09Kraków - Klub PRL+ Swiniopas, Blade Of Terror, Fortress
21.03.09Będzin - M.O.K.+ Monoceros, Inhuman Obsessed
07.02.09Warszawa - Metal Cave+ Inhuman Obsessed, Ferosity, Metliator, Sallekhana
01.02.09Kraków - Klub Imbir+ Wojtyla, Creeping Corrupt
17.01.09Kraków - Kawiarnia Naukowa+ Lostbone, Break Your Legs
26.10.08Kraków - PRL Club+ Asylum, Fortress
19.10.08Zakopane - Armstrong Club+ Asylum, Spiritual Demise
12.10.08Kraków - Od Nova+ Bottom, Headuphigh
21.06.08Kraków - Kawiarnia Naukowa+ Selfhated Machine
20.04.08Czeladź - Klub Traffic+ Frontside, Clinica Muerte, Bottom
17.04.08Kraków - Klub Imbir+ Blade of Terror, Minerva, Non Nocere
28.02.08Zakopane - Rockus+ Asylum, High Voltage
21.02.08Kraków - PRL Club+ Derrida (FIN), Disney (CZ)
20.02.08Ostrava - Bogota Club+ Veto (CZ), Disney (CZ), Derrida (FIN)
09.02.08Warszawa - Metal Cave+ Blade Of Terror, Unquadium, Lostbone
31.01.08Zakopane - Ampstrong Club+ Non Nocere, Asylum
09.12.07Kraków - PRL Club+ Newbreed, Non Nocere, Human Price
11.11.07Kraków - Klub Imbir+ Iblis, Human Price, Inglorious
31.10.07Kraków - Kawiarnia Naukowa+ Cartouche (FR), SertyŻur
17.08.07Krzeszowice - Synagoga Squot+ Core Xolio, Profanacja, Odszukać Listopad
26.05.07Krzeszowice - Synagoga Squot+ Amanita, Cooczyzamyka, Non Nocere
23.05.07Kraków - Klub Imbir+ Blood Dries First, Core Xolio, Dealer
19.11.06Kraków - Klub Imbir+ Saratan, Drown My Day
18.11.06Katowice - Kamienna+ Saratan, Violetta Villazz, Mord'A'Stigmata
16.11.06Tarnów - Przepraszam+ Saratan, Drown My Day, Mord'A'Stigmata
20.04.06Kraków - Klub PO+ Saratan, Human Price